KONST / Litografier / Grafiskt blad 13714017
nr 1371 4017
Grafiskt blad
Gicléetryck, Christer J-son, "Dreamworld". Signerad, numrerad 6/50. Motivet: ca 38x28 cm, oramat löst blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:59:49
10/1 19:06:41
100 kr
11/1 17:13:14